Banery reklamowe katowice

nasz kraj tonie w reklamach

Przestrzeń publiczna w Polsce pozostawia niezwykle dużo do życzenia. W dużym stopniu jest to oczywiście wywołane długim czasem komunizmu, który wypaczył nie tylko design ulic, jednostek mieszkalnych, ale także sposób spostrzegania dobra wspólnego przez nas samych. I tu niestety trzeba skierować uwagę na jedną kwestię, którą dosyć łatwo dałoby się u nas naprawić, ale tak się nie dzieje – wszędobylskie, koszmarnie założone reklamy.
Z jednej strony każdy z nas w pewien sposób postrzega, że nierzadko ulice wyglądają jak śmietniki i czasem nieomal każda wolna przestrzeń zatopiona jest przez przekrzykujące się obopólnie reklamy obuwia albo obróbek blacharskich. Narzekamy na to… a w następnej kolejności zakładamy osobistą firmę i oczywiście pragniemy, by była jak najbardziej widoczna! No co, przecież to moja firma, moja osobista, musi być widzialna, muszę mieć klientów, no co, ja nie będę miał?
I dzięki temu Polska tonie, a my toniemy razem z nią, albowiem ludzie ogarnięci szpetną przestrzenią stają się podirytowani i z czasem rozjątrzeni. Latem nie wpływa to na nas tak silne, ale w listopadzie… Gdyby jeszcze miasta wyglądały odpowiednio, a tutaj Banery Reklamowe Katowice połyskują w neonowych kolorach, a Ogłoszenia Gdańsk w koszmarnie dopasowanych do siebie barwach. Wszyscy chcą taniej i głośniej, a na nieszczęście nie jest to odpowiednia droga do celu.
Na szczęście zaczyna się robić nieznacznie lepiej, jeżeli rozchodzi się o witryny. Kawiarnie i restauracje inwestują w ciekawy szyld, zgodny z regułami estetyki, bo wiedzą, że jeżeli będzie on do chrzanu, nie przyciągnie zbyt wielu użytkowników. Ich ulotki również stają się coraz to lepsze. Czas, by z reklamami firm stało się tak samo.


Możliwość komentowania jest wyłączona.